23 661 25 62
600 07 91 91
Jesteś na: Strona główna #1 All Systems 1 ALL SYSTEMS Amp It Up - krem do budowania objętości i rzeźby szaty 454g
Amp it Up
Amp it Up1 ALL SYSTEMS Amp It Up - krem do budowania objęto
nowość

1 ALL SYSTEMS Amp It Up - krem do budowania objętości i rzeźby szaty 454g

Kod towaru:
00213
Producent:
#1 All Systems
Czas dostawy:
1-2 dni robocze
214.80 zł
Średnia ocen:0.00
Dodaj komentarz
Opis

#1 All Systems©  amp It Up

Wzmocnić – Podkreślić kontur – Zwiększyć objętość – Podkreślić strukturę

Takie zadania ma nowy krem (pasta) do włosów Amp It Up .

Amp It Up to krem do włosów rekomendowany dla psów z podszerstkiem, szpiców, owczarków (sheltie, collie, border, aussie), affenpinschera, do przygotowania głowy Westie, do "top-knot" shih tzu, maltańczyka czy yorka i psów o podobnym typie włosa.

Jego formuła została przygotowana specjalnie dla podkreślenia struktury szaty  oraz uzyskania czystych linii obrysu. Pozwala „rzeźbić” i układać włos tak, aby uzyskać pożądaną bryłę. Doskonale nadaje się do  dodania objętości  szaty.

Amp It Up umożliwia zminimalizowanie lub wyeliminowanie  kredowania.  Należy pamiętać,  że kredowanie wysusza w istotny sposób włosy  sprawiając, że stają się one bardziej podatne na łamanie.

Amp It Up został przygotowany z wykorzystaniem najwyższej jakości surowców.  Wśród składników formuły znajdziemy między innymi :

- sfermentowany ekstrakt jęczmienia - dzięki swoim bogatym właściwościom wzmacnia włosy od cebulek aż po końcówki, odżywia i nawilża skórę, regeneruje cebulki (ma wysoką zawartość betakarotenu, witamin C i E oraz witamin z grupy B: B1, B2, B3, B6, biotyny, kwasu foliowego, kwasu pantenowego i choliny, pochodnej witaminy B)

- glicerynę – silnie nawilża i wygładza włosy,  działa silnie odżywczo i wzmacniająco na cebulki włosowe

- panthenol - odżywia włosy poprzez wbudowywanie się w ich strukturę, pogrubia je oraz nawilża. dodaje włosom objętości. 

- wosk pszczeli – pomaga modelować włosy, wygładza końcówki, nadaje olśniewający połysk

Sposób użycia: Wykąpać psa w odpowiednim dla jego szaty szamponie. Dla włosa szorstkiego i twardego – Crisp Coat;  do wysycenia koloru i „wyczyszczenia”bieli należy użyć Professional Formula Whitening Shampoo; Clearly Illuminating Shampoo można użyć do każdego typu włosa i umaszczenia, nie zmienia struktury, podkreśla objętość i blask szaty. Najlepszą odżywką dla włosa szorstkiego i twardego (teriery, sznaucery, szpice, collie, pekińczyk,  itp. ) jest Super Rich Conditioner,  to koncentrat , więc wystarczy użyć 1-2 łyżki stołowe na 1  litr wody.

Włosy wysuszyć  nadając szacie pożądany kształt.

Następnie czystymi rękami, w zależności od gatunku i długości włosa dokładnie nałożyć Amp It Up- zaczynając od nasady włosa i przechodząc do  jego końcówki -  budując pożądaną strukturę szaty, a następnie nadać końcowy efekt szczotką lub grzebieniem.

 

Jak wszystkie kosmetyki #1All Systems także Amp It Up w 100%  ulega biodegradacji.