23 661 25 62
600 07 91 91
Jesteś na: Strona główna #1 All Systems 1 ALL SYSTEMS Premium Protein Pack & Pre-Chalk; 454 g
1 ALL SYSTEMS Premium Protein Pack

1 ALL SYSTEMS Premium Protein Pack & Pre-Chalk; 454 g

Kod towaru:
00223
Producent:
#1 All Systems
Czas dostawy:
1-2 dni robocze
227.90 zł
Średnia ocen:0.00
Dodaj komentarz
Opis

#1 ALL SYSTEMS Premium Protein Pack & Pre-Chalk - Krem odżywczy do skóry i włosów, krem do stylizacji, podkład do kredowania dla psów

 

# 1 ALL SYSTEMS Premium Protein Pack & Pre-Chalk to nawilżający kosmetyk do skóry i włosów, idealny dla psów o wełnistym podszerstku i twardym, pro­stym włosie okrywowym, stosowany w przygotowaniu szaty terierów szorstkowłosych, jako płu­kanka dla Shi Tzu w dniu wystawy, w przygotowaniu szaty Bouvier des Flandres, Golden Retrieverów i psów o podobnym gatunku włosa, typie szaty czy sposobie przygotowania (Owczarek Szkocki i Szetlandzki, Chow Chow, Alaskan Malamute, Siberian Husky, Pomeranian, Pekińczyk itp.). Skóra i włos pozostają po użyciu kremu w pełni nawilżone, promieniejące zdrowym wyglądem i w pełni „odżywione”.

# 1 ALL SYSTEMS Premium Protein Pack & Pre-Chalk jest doskonałym podkładem do kredowania włosa. Nie jest ole­i­sty, nie zawiera alkoholi ani silikonu, powodujących zlepianie i utwardzanie włosa prowadzące do jego łamliwości i wypadania.

# 1 ALL SYSTEMS Premium Protein Pack & Pre-Chalk jest odżywką, która w pełni chroni włosy i skórę przed skutkami czę­­stych kąpieli i suszenia suszarką. Podkreśla naturalną strukturę szaty.

Stoso­wa­ny jako podkład do kre­do­wania włosa sprawia, że gdy twój pies się otrzepie kreda nadal jest na jego włosie a nie na twoim ubraniu.

Sposób użycia: niewielką ilość kremu nanieść na całą długość włosa i wczesać szczotką albo wymieszać z ciepłą wodą i nanieść spryskiwaczem. Krem nie powoduje zażółceń, za wyjątkiem wyjątkowo zni­sz­czo­nych włosów o porowatej strukturze. Polecany także jako coat-dressing dla psów długowłosych.

Preparat wyłącznie dla zwierząt do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.

Wszystkie produkty  # 1 ALL SYSTEMS ulegają w 100% biodegradacji.