23 661 25 62
600 07 91 91
Jesteś na: Strona główna #1 All Systems 1 ALL SYSTEMS Professional Formula Whitening Shampoo - koncentrat
Profesional Formula Whitening Shampoo

1 ALL SYSTEMS Professional Formula Whitening Shampoo - koncentrat

Kod towaru:
00226
Producent:
#1 All Systems
Czas dostawy:
1-2 dni robocze
46.50 zł
Średnia ocen:0.00
Dodaj komentarz
Opis

#1 ALL SYSTEMS Professional Formula Whitening Shampoo - Szampon, dla psów i kotów, usuwający przebarwienia - bezpieczny dla wszystkich umaszczeń

Koncentrat 1:10

#1 ALL SYSTEMS Professional Formula Whitening Shampoo to  o specjalnym składzie szampon, bogaty w składniki czyszczące włos, roz­jaśniacze optyczne i olejek kokosowy. Myje dokładnie i bezpiecznie, łatwo się spłukuje pozostawiając włos błyszczący i bez nalotu.

Specyficzny skład szamponu pozwala na efektywne i bezpieczne usuwanie przebarwień i in­tensyfikację koloru. Polecany szczególnie dla psów i kotów o umaszcze­niu białym, kremowym, srebrnym i czarnym.

#1 ALL SYSTEMS Professional Formula Whitening Shampoo zawiera je­dynie składniki naturalne i nie zwiera alkoholu, olei ani silikonu źle wpływających na stan skóry i włosa. Nadaje blask każdemu umaszczeniu nie rozjaśniając go, po­maga podkreślić naturalną strukturę szaty.

Sposób użycia: Przed użyciem rozcieńczyć wodą w stosunku 1:5 do 1:10. Wetrzeć dokładnie szampon w całkowicie zmoczony włos. Nierozcieńczony użyć w miejscach szczególnie brudnych – łapy, broda itp. (Uważać, aby szampon nie dostał się do oczu, jeśli jednak tak się stanie to płukać oczy zimną wodą przez 2-3 min.). Pozostawić szampon na włosie przez 2-3 minuty. Jeśli jest to niezbędne czynności powtórzyć.

Następnie użyć  #1 ALL SY­S­TEMS Super Cleaning & Conditioning Shampoo. Po kąpieli użyć odży­wkę  #1 ALL SYSTEMS odpowiednią do potrzeb (wystawa, codzienna pielęgnacja) i właściwą dla gatunku włosa.

Preparat wyłącznie dla zwierząt do użytku zewnętrznego.

Przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.

Wszystkie produkty  # 1 ALL SYSTEMS ulegają w 100% biodegradacji.