23 661 25 62
600 07 91 91
Jesteś na: Strona główna #1 All Systems 1 ALL SYSTEMS Self-Rinse Conditioning Shampoo & Coat Refresher
ALL SYSTEMS Self-Rinse Conditioning Shampoo

1 ALL SYSTEMS Self-Rinse Conditioning Shampoo & Coat Refresher

Kod towaru:
00234
Producent:
#1 All Systems
Czas dostawy:
1-2 dni robocze
44.50 zł
Średnia ocen:0.00
Dodaj komentarz
Opis

#1 ALL SYSTEMS Self-Rinse Conditioning Shampoo & Coat Refresher

Szampon bez spłukiwania dla psów i kotów

1 ALL SYSTEMS Self-Rinse Conditioning Shampoo & Coat Refresher to szampon bez spłukiwania, bogaty w składniki poprawiające stan włosa; dokładnie myje, odświeża włos i pozostawia go wolnym od osadów. Używany gdy normalna kąpiel nie jest niezbędna lub jest niemożliwa. Specjalnie skomponowany skład sprawia, że usuwa brud, zapobiega „fruwaniu” włosa, ułatwia czesanie, pozwala na poprawę wyglądu psa lub kota nawet już na wystawie.

# 1 ALL SYSTEMS Self-Rinse Conditioning Shampoo and Coat Refre­sher zawiera jedynie naturalne składniki, zdrowe dla skóry i włosa.

Nie zawiera chemicznych środków wybielających, nadtlenków, alkoholu, oleju czy siliko­nu - produktów, które źle wpływają na stan włosa i skóry.

Nie ma wpły­wu na kolor umaszczenia, chyba, że przed jego zastosowaniem zostały uży­te środki wybielające czy też rozjaśniające włos.

Sposób użycia: przed użyciem należy szampon rozcieńczyć wodą w stosunku 1:5 (w zależności od stanu zabrudzenia włosa można go rozcieńczać aż do proporcji 1:10). Nanieść bezpośrednio na zabrudzone miejsca, (można zastosować spryskiwacz). Włosy dokładnie zmoczyć i wetrzeć w nie szam­pon, a następnie wytrzeć papierowym ręcznikiem. Jeśli jest to niezbędne czynności powtórzyć aż do całkowitego usunięcia brudu.

Preparat wyłącznie dla zwierząt do użytku zewnętrznego.

Przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.

Wszystkie produkty  # 1 ALL SYSTEMS ulegają w 100% biodegradacji.