23 661 25 62
600 07 91 91
Jesteś na: Strona główna #1 All Systems 1 ALL SYSTEMS Super Cleaning & Conditioning Shampoo - koncentrat
super Cleaning

1 ALL SYSTEMS Super Cleaning & Conditioning Shampoo - koncentrat

Kod towaru:
00240
Producent:
#1 All Systems
Czas dostawy:
1-2 dni robocze
44.50 zł
Średnia ocen:0.00
Dodaj komentarz
Opis

#1 ALL SYSTEMS Super Cleaning & Conditioning Shampoo - Szampon bezpieczny dla szczeniąt, kociąt, suk karmiących i kotów

Koncentrat 1:10

#1 ALL SYSTEMS Super Cleaning & Conditioning Shampoo to niezwykle delikatny i bezpieczny szampon nie powodujący łzawienia, który może służyć do kąpieli psów o najbardziej delikatnej skórze, a także szczeniąt, suk karmiących, kociąt i kotów.

Wyjątkowa formuła, bogata w składniki odżywcze, sprawia że #1 ALL SYSTEMS Super Cleaning & Conditioning Shampoo do­kładnie myjąc nie pozbawia włosów naturalnej ochrony ani ich nie zmiękcza. Spłukuje się łatwo i dokładnie pozostawiając włosy błyszczące i bez nalotu. Unikalny skład szamponu w wysokim stopniu ogranicza tworzenie się kołtunów i matowienie włosów, gdyż usuwa jedynie nadmiar tłuszczu i brud, nie odtłuszczając ich całkowicie.

# 1 ALL SYSTEMS Super Cleaning & Conditioning Shampoo zawiera jedynie naturalne składniki, nie zwiera alkoholu, olei ani silikonu źle wpływających na stan skóry i włosa. Nie zmienia naturalnego koloru ani struktury szaty psa.

Koncentrat o zbalansowanym pH (6,25) dla skóry wrażliwej.

Sposób użycia: Przed użyciem koncentrat rozcieńczyć wodą w stosunku 1:1do 1:10. Zmoczyć dokładnie włosy, nanieść szampon i starannie wmaso­wać. Spłukać włosy i powtórnie umyć.  Po dokładnym spłukaniu użyć od­­powiedniej odżywki  # 1 ALL SYSTEMS. Jeśli włos jest regularnie natłu­szczany 1-2 razy w miesiącu użyć  # 1 ALL SYSTEMS Product Stabilizer, Coat Re-Texturizer & Skin Refresher.

Preparat wyłącznie dla zwierząt do użytku zewnętrznego.

Przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.

Wszystkie produkty  # 1 ALL SYSTEMS ulegają w 100% biodegradacji.