23 661 25 62
600 07 91 91
Jesteś na: Strona główna #1 All Systems 1 ALL SYSTEMS Botanical Conditioner (koncentrat)
1 ALL SYSTEMS Botanical

1 ALL SYSTEMS Botanical Conditioner (koncentrat)

Kod towaru:
00199
Producent:
#1 All Systems
Czas dostawy:
1-2 dni robocze
62.50 zł
Średnia ocen:0.00
Dodaj komentarz
Opis

#1 ALL SYSTEMS Botanical Conditioner - Delikatna odżywka na bazie ekstraktów roślinnych dla włosów trudnych, z dużą ilością podszerstka, watowatych

Doskonała "szybka odżywka" dla psów i kotów. Koncentrat rozcieńczany 1:40 do 1:70.

#1 ALL SYSTEMS Botanical Conditioner to odżywka nowej generacji. Naturalnymi jej składnikami są roślinne wyciągi z marchwi i pestek wi­no­gron, które doskonale wpływające na kondycję, strukturę i połysk szaty. 

# 1 ALL SYSTEMS Botanical Conditioner jest stosowany przy włosach bardzo trudnych do utrzymania w kondycji.

Nie wydłuża czasu suszenia włosa.

Sposób użycia: Odżywkę stosować po wykąpaniu psa we właściwym sza­m­­po­nie z linii   # 1 ALL SYSTEMS. Wymieszać 1-2 łyżki stoł. odżywki z 1 l cie­płej wody dla psów o niezbyt obfitym podszerstku, a 3-4 łyżki stoł. dla psów o trudniejszej sza­cie. Zmoczyć dokładnie włosy i pozostawić na nich od­­żywkę przez 60-90 sekund, a następnie spłukać. Część odżywki można po­zostawić na włosach, ale tak aby były one jedynie śliskie a nie kleiły się. Wysuszyć i rozczesać włosy. Jeśli to potrzebne przed suszeniem delikatnie rozdzielić zbity włos i kołtuny. Należy pamię­tać aby suszyć i czesać włosy od ich nasady w kierunku końców.

 

Może być pozostawiona bez spłukiwania.

U psów, których włos między wystawami jest regularnie natłuszczany, dla uzyskania najlepszego efektu, po kąpieli, a przed użyciem odżywki, zastosować  # 1 ALL SYSTEMS Product Stabilizer, Coat Retexturizer & Skin Refresher. Jest to szczególnie ważne gdy włos jest bardzo delikatny, bardzo cienki czy „watowaty”.

# 1 ALL SYSTEMS Botanical Conditioner jest szczególnie polecany dla Shih Tzu, Cocker Spanieli; dla Pudli, Chartów Afgańskich i Yorkshire Terie­rów o „watowatym” wło­­sie oraz dla miękkowłosych czy jedwabistych Bichon Frise, i Lhasa Ap­so.

Preparat wyłącznie dla zwierząt do użytku zewnętrznego.

Przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.

Wszystkie produkty  # 1 ALL SYSTEMS ulegają w 100% biodegradacji.