23 661 25 62
600 07 91 91
Jesteś na: Strona główna #1 All Systems 1 ALL SYSTEMS Clearly Illuminating Shampoo - koncentrat
1 ALL SYSTEMS Clearly Illuminating Shampoo - konce

1 ALL SYSTEMS Clearly Illuminating Shampoo - koncentrat

Kod towaru:
00203
Producent:
#1 All Systems
Czas dostawy:
1-2 dni robocze
66.50 zł
Średnia ocen:0.00
Dodaj komentarz
Opis

1 ALL SYSTEMS Clearly Illuminating Shampoo - Wyraźnie Rozświetlający Szampon dla psów/kotów dla każdego koloru i typu szaty.

Koncentrat - minimum 1:5, do 1:12

#1 All Systems Clearly Illuminating Shampoo zdecydowanie zrobi wszystko co trzeba!  Doskonale czyści, nie pozbawiając włosów ich naturalnej ochrony. Doskonale nadaje się do wszystkich typów włosa. Delikatny na tyle, że bez obaw można go używać nawet dla najbardziej wrażliwej skóry i bezpieczny dla wszystkich umaszczeń, w tym białych, srebrnych czy kremowych.

Głównym celem przyświecającym opracowaniu formuły Clearly Illuminating Shampoo było stworzenie szamponu idealnego, dzięki któremu kąpiel psa/kota będzie tak prosta i łatwa jak to tylko jest możliwe, tak efektywna jak to tylko możliwe i tak satysfakcjonująca jak to tylko możliwe .... zarówno dla groomera jak i dla właściciela.

Dodatkowo unikalny czerwono-perłowy kolor pozwala dokładnie zobaczyć miejsca aplikacji szamponu i ocenić dokładność spłukiwania nawet na bardzo gęstej szacie.

#1 All Systems Clearly Illuminating Shampoo to szampon o zawansowanej formule zawierającej panthenol i kwas cytrynowy oraz odżywiające - olej kokosowy, ekstrakt z kwiatów rumianku, ekstrakt z liści aloesu oraz hydrolizowane białko pszenicy.

Sposób użycia: Szampon jest skondensowany, należy wymieszać go z wodą w stosunku przynajmniej 1:5. Szampon wmasować w całkowicie zmoczone włosy. Spłukać ciepłą wodą. Jeśli to potrzebne użyć do drugiej kąpieli szamponu dostosowanego do typu szaty.

Po użyciu szamponu #1 All Systems Clearly Illuminating można kontynuować zabiegi pielęgnacyjne z odpowiednio dobraną dla rodzaju szaty  #1 All Systems odżywką lub innym preparatem do stylizacji.

Uwaga: #1 All Systems Clearly Illuminating Shampoo doskonale sobie radzi tam, gdzie inne szampony zawodzą - wydatnie dodaje blasku i połysku szatom o umaszczeniu apricot, złotym czy brązowym. 

Ten szampon nie zmienia w żadnym stopniu struktury szaty, może więc być użyty zarówno dla szorstkowłosych terrierów jak i twardowłosych owczarków czy też do miękkiej i delikatnej sierści Maltańczyka, Yorka czy Amerykańskiego Cockera. 

Szampon można bezpiecznie używać tak często jak to potrzebne bez obawy o jakiekolwiek skutki uboczne (sucha skóra, łupież itd.).

Preparat wyłącznie dla zwierząt do użytku zewnętrznego.

Przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.

Wszystkie produkty  # 1 ALL SYSTEMS ulegają w 100% biodegradacji.