23 661 25 62
600 07 91 91
Jesteś na: Strona główna #1 All Systems 1 ALL SYSTEMS Super-Rich Protein Lotion Conditioner
1 ALL SYSTEMS Super-Rich

1 ALL SYSTEMS Super-Rich Protein Lotion Conditioner

Kod towaru:
00244
Producent:
#1 All Systems
Czas dostawy:
1-2 dni robocze
59.90 zł
Średnia ocen:0.00
Dodaj komentarz
Opis

#1 ALL SYSTEMS Super-Rich Protein Lotion Conditioner

Bogata odżywka na bazie protein roślinnych i ziół dla psów i kotów 

(koncentrat 1:40)

#1 ALL SYSTEMS Super-Rich Protein Lotion Conditioner to przeznaczona dla każdego typu włosa odżywka o specjalnym składzie i naturalnym, delikatnym zapachu . Skraca czas przygotowania szaty, nadaje włosom piękny połysk i pozwala na uzyskanie i utrzymanie pożądanej fryzury.

# 1 ALL SYSTEMS Super-Rich Protein Lotion Coditioner działa silnie antystatycznie, chroni włosy przed szybkim zabrudzeniem, wysyca naturalny kolor umaszczenia i podkreśla naturalną budowę szaty psa. Wszystko to osią­ga zawierając jedynie naturalne, zdrowe dla skóry i włosa składniki. Nie zawiera alkoholi, olei i silikonu, źle wpły­wających na kondycję skóry i włosa. Używana systematycznie sprawia, że szata jest łatwa do uporządkowa­nia, włosy stają się mocniejsze i zdrowsze.

Sposób użycia: Wykąpać psa w  # 1 ALL SYSTEMS Super Cleaning & Conditioning Shampoo. Do ¼ l ciepłej wo­­dy dodać 2 łyżeczki odżywki i dokładnie wymieszać. Odżywkę wmasować dokładnie we włosy, zwracając szczególną uwagę na miejsca „trudne” (pod uszami, brzuch itp.) i końcówki włosów. Przy włosach szczególnie zniszczonych pozostawić nie do końca spłukaną odżywkę, aby w większym stopniu chronić włosy i przyspieszyć ich odbudowę. Z włosów zdrowych, a także „cięższych” spłukać odżywkę dokładniej, tak aby włos w dotyku był śliski (nie tłusty). Przy włosach wyjątkowo przesuszonych używać odżywki nierozcieńczonej, po wmasowaniu pozostawić na włosie przez 5-10 minut, następnie spłukać.

W okresie między wystawami, aby pełniej odżywić skórę i włos używać odżywki w połączeniu z # 1 ALL SYSTEMS Pure Lanolin Plus Skin & Hair Emollients zgodnie ze sposobem użycia podanym na opakowaniu.

#1 ALL SYSTEMS Super-Rich Protein Lotion Conditioner polecany jest także (w postaci rozcieńczonej – 1 łyżeczka od herbaty na ¼ l ciepłej wody) do użycia w dniu wystawy, będąc pomocnym w nadaniu ostatniego szlifu fryzurze. Włosy spryskiwać niezbyt obficie.

Preparat wyłącznie dla zwierząt do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.

Pojemność na opakowaniu

Wszystkie produkty  # 1 ALL SYSTEMS ulegają w 100% biodegradacji.