23 661 25 62
600 07 91 91
Jesteś na: Strona głównaAktualnościMagnusson DNH w opak. 4,5 kg
2015-08-20

Magnusson DNH w opak. 4,5 kg

Magnusson DNH w opak. 4,5 kg

Doskonała karma Magnusson Original® Den Naturliga Hundmaten (karma ekologiczna) teraz także dostępna w opakowaniach 4,5 kg.

Magnusson Original® Den Naturliga Hundmaten to karma, której wszystkie składniki, tak jak wszystkich pozostałych produktów firmy Magnusson, pochodzą wyłącznie ze szwedzkich gospodarstw. Jej dodatkowym wyróżnikiem jest fakt, że 78% użytych surówców pochodzi z upraw ekologicznych. Surowce te posiadają certyfikat KRAV.

Znak KRAV daje konsumentom gwarancję, że dany towar został wyprodukowany zgodnie z rygorystycznymi standardami ekologicznymi i etycznymi. Oznacza on, że użyte składniki roślinne pochodzą z upraw, w których nie używano chemicznych nawozów ani środków ochrony roślin, że owoce i warzywa rosły i dojrzewały w naturalnych warunkach, bez sztucznego przyspieszania tego procesu i wreszcie, że wykorzystywane w produkcji mięso pochodzi od zwierząt, które miały zapewniony wysoki standard życia w możliwie naturalnych warunkach.

Oczywiste jest, że opatrzone znakiem KRAV artykuły nie mogą zawierać żadnych syntetycznych dodatków poprawiających smak, zapach czy konsystencję , roślin modyfikowanych genetycznie ani tłuszczów trans.

Firma Magnusson Petfood jest dumna z faktu, że jest pierwszym, i jak dotychczas jedynym, monitorowanym porzez KRAV producentem, który dla swoich karm i ciastek dla psów uzyskał prawo używania cennego symbolu KRAV.