23 661 25 62
600 07 91 91
Jesteś na: Strona główna MidWest MidWest Ovation XS - klatka dla psa & 2 dry bedy GRATIS
MidWest Ovation XS - klatka dla psa plus 2 dry bed
MidWest Ovation XS - klatka dla psa plus 2 dry beddrybedy gratisMidWest Ovation XS - klatka dla psa plus 2 dry bed
promocja

MidWest Ovation XS - klatka dla psa & 2 dry bedy GRATIS

Kod towaru:
01174
Producent:
MidWest
Czas dostawy:
4-6 dni roboczych
229.00 zł 309.00 zł
Średnia ocen:0.00
Dodaj komentarz
Opis

Komfortowa klatka dla psa firmy MidWest typu Ovation

i 2 dry bedy dopasowane do podłogi GRATIS

Dry bedy - to posłanie całkowicie przepuszczające płyny, pozostawiając wierzch zawsze suchy. Doskonała izolacja od podłoża dzięki  zastoswanemu typowi (włokna kanalikowe) włosa oraz jego gęstości  i wysokości.

Słowo "klatka" zwykle fatalnie się kojarzy - z wielkimi hodowlami, zamknięciem, dyskomfortem psa, rodzajem więzienia. Tymczasem klatki dla psów, właściwie wykorzystywane, to bardzo dobre, wygodne i lubiane przez psy rozwiązanie. Umożliwiają np. bezkonfliktowe odizolowanie psa (np. wizyta gości nie lubiących psów, cieczka). Doskonale sprawdzają się jako alternatywa wiązania psa na smyczy - dla psa możliwość zdrzemnięcia się w jego własnej klatce jest dużo bardziej komfortowa niż szarpanie się na smyczy w czasie wystaw, szkoleń, czy urlopu z psem. Ustawione w domu, otwarte klatki są bardzo chętnie wykorzystywane przez psy jako rodzaj legowiska/budy. Są również niezastąpione w czasie podróży samochodem.

Klatki MidWest wykonane są z drutu o średnicy 2,3-5,9 mm lakierowanego metodą elektroforezy. Posiadają innowacyjny system Up & Away Door polegający na podnoszeniu frontowej ściany i blokadę zabezpieczającą przed przypadkowym zamknięciem. Dzięki temu nie wymagają dodatkowego miejsca potrzebnego w przypadku tradycyjnych drzwiczek. Wyposażone są w demontowalną metalową przegrodę (pozwalającą na dostosowanie przestrzeni do wielkości psa) i mocną plastikową podłogę zapewniającą łatwe czyszczenie. Klatkę można łatwo złożyć do postaci walizki.

Klatki typu Ovations wykonane są z grubszego drutu niż klatki iCrate i Life Stages.

XS (1924):  65 x 44 x 49 cm (przeznaczona dla psów ras miniaturowych, waga 5-12 kg).