23 661 25 62
600 07 91 91
Jesteś na: Strona główna PSY Pielęgnacja włosa psa 1 ALL SYSTEMS Pure White Lightening Shampoo - koncentrat
Pure White Lightening

1 ALL SYSTEMS Pure White Lightening Shampoo - koncentrat

Kod towaru:
00231
Producent:
#1 All Systems
Czas dostawy:
1-2 dni robocze
59.90 zł
Średnia ocen:0.00
Dodaj komentarz
Opis

#1 ALL SYSTEMS Pure White Lightening Shampoo - Szampon wybielający dla psów i kotów o jasnym umaszczeniu

Koncentrat 1:10

1 ALL SYSTEMS Pure White Lightening Shampoo to szampon przygotowany z wykorzystaniem najnowszego stanu badań, specjalnie dla psów/kotów o umaszczeniu białym, kremowym, jasno złotym i jasno srebrnym.

1 ALL SYSTEMS Pure White Lightening Shampoo zawiera enzymatyczne środki czyszczące i składniki odżywcze, które nawilżają i myją włosy w bezpieczny sposób je wybielając, nadając im połysk i usuwając przebarwienia.

Sposób użycia: Najpierw wykąpać w #1 ALL SYSTEMS Super Cleaning & Conditioning Shampoo albo #1 ALL SYSTEMS Crisp Coat Botanical Texturizing & De-Toxifying Shampoo aby usunąć z włosa nadmiar tłuszczu i brudu. Dokładnie spłukać. Następnie użyć #1 ALL SYSTEMS Pure White Lightening Shampoo w formie skondensowanej na miejsca przebarwione, a na resztę ciała rozcieńczony wodą w stosunku 1:5 do 1:10. Po dokładnym wmasowaniu pozostawić na 3-5 minut. W przypadku psów/kotów łaciatych, na łatach nie pozostawiać szamponu dłużej niż przez 2 minuty. Dokładnie spłukać. Nałożyć odpowiednią odżywkę: dla włosów delikatnych Botanical Conditioner, a dla włosów mało przylegających, grubych i szorstkich Super-Rich Protein Lotion Conditioner.

Preparat wyłącznie dla zwierząt do użytku zewnętrznego.

Przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.

Wszystkie produkty  # 1 ALL SYSTEMS ulegają w 100% biodegradacji.