23 661 25 62
600 07 91 91
Jesteś na: Strona główna #1 All Systems 1 ALL SYSTEMS Crisp Coat Botanical Shampoo - koncentrat
Crisp Coat Botanical Texturizing & Detoxifying Sha

1 ALL SYSTEMS Crisp Coat Botanical Shampoo - koncentrat

Kod towaru:
00204
Producent:
#1 All Systems
Czas dostawy:
1-2 dni robocze
59.90 zł
Średnia ocen:0.00
Dodaj komentarz
Opis

#1 ALL SYSTEMS Crisp Coat Botanical Shampoo - Szampon dla psów/kotów szorstko i twardowłosych

#1 All Systems Crisp Coat Shampoo to szampon przygotowany w 100% z dziko rosnących ziół i roślin o właściwościach czyszczących.

Koncentrat 1:10

#1 All Systems Crisp Coat Shampoo to szampon bogaty w naturalne składniki odżywcze pochodzenia roślinnego,  składniki odbudowujące szatę i usuwające osad. Skutecznie pomaga w usunięciu chloru i innych zanieczyszczeń środowiskowych.

Polecany szczególnie dla terierów i innych ras o twardym włosie takich jak szpice, golden retriever, nowofundland, sznaucery itp., albo gdy taki typ włosa jest wymagany lub pożądany, także dla kotów o podobnym typie szaty

#1 All Systems Crisp Coat Shampoo nie wysusza włosa i skóry. Przywraca twardość włosa i jego sprężystość. Bezpieczny nawet dla włosów łamliwych i zniszczonych środkami chemicznymi.

Sposób użycia: Szampon jest skondensowany, należy wymieszać go z wodą w stosunku 1:5 do 1:10, ale może być również używany nierozcieńczony. Szampon wmasować dokładnie w całkowicie zmoczone włosy. Spłukać ciepłą wodą. Jeśli jest to konieczne lub gdy włosy na co dzień są mocno natłuszczane czynności powtórzyć. Po kąpieli użyć odpowiedniej odżywki: dla terierów  # 1 ALL SYSTEMS Premium Protein Pack & Pre-Chalk, dla włosów delikatnych Botanical Conditioner itd. Po zastosowaniu odżywki należy użyć właściwego środka do pielęgnacji i czesania -  # 1 ALL SYSTEMS Hair Revitalizer & Instant Anti-Static Spray lub  # 1 ALL SYSTEMS Fabulous Grooming Spray.

Preparat wyłącznie dla zwierząt do użytku zewnętrznego.

Przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.

Wszystkie produkty  # 1 ALL SYSTEMS ulegają w 100% biodegradacji.