23 661 25 62
600 07 91 91
Jesteś na: Strona główna #1 All Systems 1 ALL SYSTEMS Fabulous Grooming Spray; 355 ml
1 ALL SYSTEMS Fabulous Grooming Spray

1 ALL SYSTEMS Fabulous Grooming Spray; 355 ml

Kod towaru:
00207
Producent:
#1 All Systems
Czas dostawy:
1-2 dni robocze
93.50 zł
Średnia ocen:0.00
Dodaj komentarz
Opis

#1 ALL SYSTEMS Fabulous Grooming Spray - Spray do rozczesywania szaty - dla psów i kotów

#1 All Systems Fabulous Grooming Spray jest przygotowany w 100% na bazie produktów naturalnych, między innymi zawiera składniki pochodzące ze słonecznika, orzechów kokoso­wych i olei roślinnych.

#1 All Systems Fabulous Grooming Spray chroni szatę przed czynnikami chemicznymi i mechanicznymi, zapobiegając także zbijaniu się włosów, tworzeniu kołtunów, rozdwajaniu się koń­cówek oraz zabezpiecza włos przed czepianiem się kurzu i brudu.

Jego działanie polega na uzupełnieniu naturalnej warstwy tłuszczowej skóry i włosów. Już po 3-7 dniach używania sprayu skóra jest bardziej miękka, wygładzona i nawilżona.

Systematyczne używanie #1 All Systems Fabulous Grooming Spray wyraźnie poprawia strukturę i objętość szaty, połysk oraz łatwość rozczesywania.

Sposób użycia: Może być również rozcieńczany wodą (najlepiej destylo­waną). Do szaty w trakcie wymiany, zniszczonej, skołtunionej lub po prostu w złej kondycji oraz gdy chcemy usunąć użyte wcześniej kosmetyki (np. kreda, lakier) należy użyć sprayu w sta­nie nierozcieńczonym – spryskać włosy, poczekać aż wyschną pozwala­jąc na działanie produktu, co w istotny sposób ułatwia rozczesywanie i skraca czas pielęgnacji. Do szaty w lepszej kondycji można spray rozcieńczyć w stosunku mniej więcej 1 do 3. Można używać spray zarówno na mokry jak i suchy włos.

Preparat wyłącznie dla zwierząt do użytku zewnętrznego.

Przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.

Wszystkie produkty  # 1 ALL SYSTEMS ulegają w 100% biodegradacji.