23 661 25 62
600 07 91 91
Jesteś na: Strona główna #1 All Systems 1 ALL SYSTEMS Tea Tree Oil
 1 ALL SYSTEMS Tea Tree Oil

1 ALL SYSTEMS Tea Tree Oil

Kod towaru:
00247
Producent:
#1 All Systems
towar chwilowo niedostępny
Średnia ocen:0.00
Dodaj komentarz
Opis

#1 ALL SYSTEMS Tea Tree Oil Spray   Olejek z drzewa herbacianego dla psów

Najlepsza naturalna pierwsza pomoc dla skóry w formie sprayu

#1 ALL SYSTEMS®Tea Tree Oil jest efektywnie działającym naturalnym środkiem na „hot spot”, ugryzienia pcheł i innych insektów, użądlenia , a także na podrażnioną, zaczerwienioną skórę. Szybko łagodzi objawy, lekko schładza i powstrzymuje swędzenie.

Zawarte w  #1 ALL SYSTEMS®Tea Tree Oil  olejek drzewa herbacianego, lanolina i kolagen łagodzą lekkie rany, podrażnioną czy obrzękniętą skórę. Może być używany tak często jak to niezbędne aby zmniejszyć dyskomfort i swędzenie. Dodatek beetrixu, środka całkowicie obojętnego, który nie wpływa na sposób działania produktu, ale tak gorzkiego, że zniechęca to psa do lizania rany - sprzyja  szybszemu gojeniu i zapobiega ponownemu podrażnieniu skóry.

Sposób użycia: Dobrze wstrząsnąć przed użyciem. Chronić oczy psa. Spryskać miejsce zmian na skórze początkowo 3 razy dziennie przez 7 dni. Później tyle ile to konieczne. Spryskiwać czystą skórę, jeśli to możliwe najpierw miejsce wymyć łagodnym szamponem, później dokładnie spłukać i dopiero użyć preparatu. W przypadku ran kłutych, oparzeń skonsultować się z lek. wet. Jeśli nie widać szybkich skutków działania preparatu należy skontaktować się z lek. wet.

#1 ALL SYSTEMS Tea Tree Oil to  efektywnie działający naturalny środek  o właściwościach bakteriobójczych o szerokim spektrum działania, skutecznie zwalczający także niektóre grzybice.

#1 ALL SYSTEMS Tea Tree Oil jest bezpieczny dla zdrowych tkanek i nie hamuje odnowy i roz­wo­­ju komórek. Jest wspaniałym środkiem antyseptycznym.

#1 ALL SYSTEMS Tea Tree Oil jest mocnym rozpuszczalnikiem organicznym, resorbuje ro­pę z wrzodów, a także zainfekowanych ran, neutralizuje jad większości in­se­któw.

#1 ALL SYSTEMS Tea Tree Oil działa kojąco na rozcięcia skóry i (przeciwbólowo) na opa­rze­nia i po­­kłucia przez insekty.

#1 ALL SYSTEMS Tea Tree Oil w odróżnieniu od wielu antyseptyków, działa efektywniej ba­­kte­riobójczo. Jako naturalny rozpuszczalnik wnika w głębsze warstwy skó­ry, do­cie­ra­jąc do zainfekowanych komórek.

#1 ALL SYSTEMS Tea Tree Oil zawiera bardzo gorzki, obojętny dla organizmu składnik, któ­ry sku­tecznie zniechęca zwierzę do wylizywania czy wygryzania za­infekowa­nego miejsca skóry. Sprzyja to szybszemu gojeniu się.

W trakcie stosowania preparatu chronić oczy; nie połykać.

Preparat wyłącznie dla zwierząt do użytku zewnętrznego.

Przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.

Wszystkie produkty  # 1 ALL SYSTEMS ulegają w 100% biodegradacji.