23 661 25 62
600 07 91 91
Jesteś na: Strona główna PSY Pielęgnacja włosa psa 1 ALL SYSTEMS Hair re-vitalizer, texturizer & instant anti-static coat spray 355ml
1 ALL SYSTEMS Hair re-vitalizer, texturizer & inst

1 ALL SYSTEMS Hair re-vitalizer, texturizer & instant anti-static coat spray 355ml

Kod towaru:
00212
Producent:
#1 All Systems
Czas dostawy:
1-2 dni robocze
93.90 zł
Średnia ocen:0.00
Dodaj komentarz
Opis

#1 ALL SYSTEMS Hair re-vitalizer - Płyn antystatyczny (Ostatni szlif przed wejściem na ring) -  dla psów i kotów (teraz w nowym, większym opakowaniu 355ml)

#1 All Systems Hair Re-Vitalizer to antystatyczny płyn, w postaci gotowej do użycia (atomizer), przeznaczony do poprawy wyglądu i kształtu szaty przygotowanej do wystawy (wykąpanej i suchej) oraz natychmiastowego opanowania „fruwającego” włosa.

#1 All Systems Hair Re-Vitalizer pomaga w utrzymaniu kształtu fryzury, chroni włos przed zbijaniem się i tworzeniem kołtunów, utrzymuje wilgotność włosa nie sprawiając, że staje się tłusty i lepki, nieznacznie go usztywnia.

#1 All Systems Hair Re-Vitalizer wysyca naturalny kolor umaszczenia, uodparnia włosy na zabrudzenie, dzięki czemu pies dłużej zachowuje po kąpieli swój czysty i świeży wygląd.

Polecany również do użycia na włosy, które mają być strzyżone.

Jak wszystkie produkty # 1 ALL SYSTEMS nie zawiera silikonu, oleju i alkoholu, które źle wpływają na stan skóry i włosa.

Sposób użycia: spray jest w postaci gotowej do użycia, ale może być rozcieńczony wodą (jeśli to możliwe destylowaną) w stosunku 1:1 do 1:2 dla psów o delikatnym włosie lub gdy jest używany przez kilka dni z rzędu. Lekko zmoczyć włosy sprayem i wczesać szczotką.

Preparat wyłącznie dla zwierząt do użytku zewnętrznego.

Przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.

Wszystkie produkty  # 1 ALL SYSTEMS ulegają w 100% biodegradacji.