23 661 25 62
600 07 91 91
Jesteś na: Strona główna Wysyłka

ZASADY REALIZACJI DOSTAW

  1. Poza granicę Polski przesyłki wysyłane są wyłącznie po wcześniejszych uzgodnieniach.
  2. Przesyłki są dostarczane za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS lub przez kurierów Sklepu.
  3. Zastrzegamy sobie prawo zmiany firmy kurierskiej.
  4. Koszt dostawy:

Przy każdym zamówieniu dostawa GRATIS W CAŁEJ POLSCE przy zamówieniach o wartości powyżej 79 PLN!!

    
opłata za pobraniem           przelew na konto
18,90
14,90

 

  1. Odbiór osobisty zakupionych produktów w dni robocze w godz. 8:00 – 15.30. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwy jest również odbiór w innych godzinach oraz w soboty.
  2. Przy odbiorze osobistym prosimy oczekiwać na potwierdzenie o przygotowaniu produktów do odbioru.
  3. W tym samym dniu ekspediowane są (o ile dany towar jest aktualnie w magazynie) zamówienia, które zostały potwierdzone przed godziną 12.00.
  4. Z dotychczasowej, wieloletniej współpracy z firmą GLS wynika, że 97-98% przesyłek dociera do adresata w następnym dniu roboczym. Również następnego dnia docierają do adresatów przesyłki dostarczane przez naszych kurierów. Dlatego na stronie Sklepu, przy produktach znajdujących się w magazynie, umieściliśmy informację o czasie dostawy 24 h.
  5. Większość dostawców współpracujących ze Sklepem 4dog&cat realizuje nasze zamówienia następnego dnia – wówczas czas dostarczenia zamówionych produktów do klienta wydłuża się do 1-2 dni roboczych.
  6. W nielicznych pozostałych przypadkach (np. towar chwilowo niedostępny u dystrybutora) czas oczekiwania na realizację zamówienia może być dłuższy. Każdorazowo w takim przypadku skontaktujemy się z zamawiającym, aby uzgodnić sposób dalszego postępowania.